ذوالنور: انتقام ترور شهید فخری‌زاده عبرت‌آموز خواهد بود / قطعاً پاسخ ایران سخت و کوبنده است

🔸به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ ایران نه تنها در سطحی که ما خسارت دیده‌‍ایم هست بلکه پاسخ ایران بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و باید به شکلی دشمن را مجازات کرد که دیگر فکر تعدی به ذهنش خطور نکند.

🔸ذوالنور با بیان اینکه تعیین زمان، مکان و جنس پاسخ با جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: قطعاً این اتفاق صورت خواهد پذیرفت، زیرا طبق قوانین و قواعد بین‌المللی این حق پاسخ برای ایران محفوط است و در آینده اتفاق خواهد افتاد.

🔸وی با اشاره به فضاسازی‌های دشمن در جهت منصرف کردن ایران از حمله متقابل، بیان کرد: تمامی این فضاسازی‌های رسانه‌ای و نظامی هیچ تاثیری بر روی تصمیم جمهوری اسلامی ایران نخواهد گذاشت، زیرا جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در چارچوب سیاست‌ها و اصول خودش و منافع ملی اقدام خود را انجام دهد.

🔸رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هرکجا امنیت و منافع ملی حکم کند جمهوری اسلامی ایران از آن کوتاه نخواهد آمد و قطعا عاملان و آمران ترور شهید محسن فخری زاده سزای اعمالشان را خواهند چشید.

🔸رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: پاسخ ایران نه تنها در سطحی که ما خسارت دیده ایم هست بلکه پاسخ ایران بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و باید به شکلی دشمن را مجازات کرد که دیگر فکر تعدی به ذهنش خطور نکند.

🔸مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت مجلس و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، درباره انتقام شهید فخری زاده، اظهار کرد: اگرعموم جامعه درباره انتقام مطالبه نداشته باشند عقل و شرع و حقوق بین المللی اقتضا می‌کند که ایران مقابله به مثل انجام دهد.

🔸وی ادامه داد: باید این بازدارنگی ایجاد شود که دیگر کسی جرأت نکند دست به چنین حرکات جنایت آمیزی بزند و قطعاً پاسخ ایران سخت و کوبنده خواهد بود./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *