جمهوری اسلامی ایران و مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند/ پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنور،در توضیح نشست امروز یکشنبه 30 شهریور ماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با نمایندگان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» و جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، گفت: با توجه به خیانت سران کشورهای امارات متحده عربی و بحرین، آرمان‌های قدس شریف و ملت مقاوم فلسطین در جلسه امروز با حضور مسئولان ذی ربط بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه مطالب مرتبط با این حوزه مرور و مشکلات جهان اسلام و منطقه مقاومت بررسی شد. همچنین بر پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران از جبهه مقاومت، جهاد اسلامی حماس، حزب‌الله و امل تاکید شد.

ذوالنوری با اشاره به گزارش‌هایی که نمایندگان حماس و جنبش جهاد به کمیسیون ارایه دادند، گفت: در نهایت تاکید شد جمهوری اسلامی ایران و جنبش مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند و تلاش‌هایی که آمریکا در آستانه انتخابات با استفاده ابزاری از سران کشورهای عرب می‌کند، گذرا است و پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این تلاش‌ها نمی‌تواند رژیم لرزان و روبه زوال صهیونیستی را از سقوط حتمی نجات دهد و برای آن موثر واقع شود./پایان پیام

منبع: خبرگزاری خانه ملت

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

#site-info {display:none;}