اشک تمساح رسانه‌های بیگانه نتوانست شور عزای حسینی را تعطیل کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنور، حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری شامگاه شنبه، طی سخنرانی در آیین شکرانه اقامه عزای محرم و تقدیر از هیئات مذهبی استان قم در حرم بانوی کرامت گفت: مردم استان قم با محوریت هیئات مذهبی چند کار بسیار مهم انجام دادند که جای تقدیر دارد هر چند در این میان دشمن نیز بی‌تفاوت نبوده است.

وی افزود: استکبار تلاش داشت که امور مذهبی و مقدسات را زیر سؤال ببرد و بیگانگان بسیج شده بودند که نگذارند مجالس حسینی برگزار شود اما امسال مردم کاری کردند که مقام معظم رهبری از آن به عنوان پدیده ماندگار یاد نمودند که این مسئله بسیار مهم است.

نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رسانه‌هایی که به صورت مستمر در طول این چهل سال آشوب، ترور، انفجار و ناامنی آموزش می‌دادند امسال اشک تمساح ریختند و نگران سلامتی مردم شده بودند و تلاش می‌کردند مجالس حسینی تعطیل شود اما هیئات مذهبی با درایتی که داشتند مهر باطل بر این دسیسه‌ها زدند.

وی یادآور شد: هیئات مذهبی با مدیریت درست اجتماعات عزاداری را کنترل نموده  و اثبات کردند با  نظم و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌توان مجالس باشکوهی را برگزار نمود و با این کار مهر باطل بر سینه دشمنان کوبیدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین ذوالنوری اظهار کرد: امسال با اینکه به خاطر کرونا اوضاع اقتصادی دچار مشکل شده بود اما مردم به کمک اقشار مستضعف شتافتند و هیئات مذهبی کانون جمع‌آوری کمک و رسیدگی به اقشار آسیب‌پذیر شده بود.

4 دیدگاه

  1. اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم
    کنید؟

  2. سلام.واقعا وبسایت خوبی
    دارید

  3. خسته نباشید مرسی به خاطر این مطالب
    زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *