حجت الاسلام ذوالنور: تبلیغات میلیاردی نماینده را از خدمت به مردم دور خواهد کرد

کاندیدای ائتلاف ‌‌اصولگرایان استان قم گفت: امروزه نمایندگانی داریم که برای ورود به مجلس میلیاردی هزینه می‌کنند که این‌گونه افراد به دنبال سود صندلی نمایندگی هستند و اصلاً به موضوع خدمت به مردم فکر نمی‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی ذوالنور در همایش ستاد منطقه پنج استان قم که به همت شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم در مسجد بقیه‌الله شهر قائم برگزار شد، با اشاره به اینکه بحث حل مشکل اشتغال یکی از موارد مهم در کشور است، اظهار داشت: به همین منظور رئیس‌جمهور را در مجلس خواستیم و بنده پنج سؤال را از ایشان پرسیدم که یکی از آن‌ها بحث اشتغال بود.

وی افزود: مشکل اصلی و امروز جامعه ما بحث اشتغال است، چراکه زمانی که اشتغال یک جوان حل‌نشده باشد با درب‌های بسته روبه‌رو خواهد شد و تحمل شنیدن حرف را در خانواده و جامعه ندارد؛ اگر اشتغال حل شود موضوع معیشت نیز برطرف خواهد شد.

کاندیدای ائتلاف ‌‌اصولگرایان استان قم با بیان اینکه امروز متأسفانه در پایتخت کشور ۵۸ درصد ازدواج‌ها منجر به طلاق می‌شود، مطرح کرد: در استان قم که شهر اهل‌بیت(ع) است ۳۸ درصد ازدواج‌ها به طلاق می‌انجامد که علت اصلی آن‌ نیز معیشت و مباحث اقتصادی است.

وی از موضوع فساد به‌عنوان سومین اولویت یادکرد و گفت: اولویت ما در بحث مبارزه با فساد، مبارزه با مهره‌ها و افراد اصلی است؛ یک طرحی در مجلس آغاز شده و امروز در حال پیگیری است که در آن زندگی تمام مسئولین در اتاق شیشه‌ای قرار می‌گیرد.

ذوالنور ادامه داد: مسئولان هرچه دارند اعم از منقول و غیرمنقول باید در دید مردم قرار بگیرد تا مردم بتوانند مسئولین را مورد ارزیابی قرار بدهند.

وی یادآور شد: امروزه نمایندگانی داریم که برای ورود به مجلس میلیاردی هزینه می‌کنند که این‌گونه افراد به دنبال سود صندلی نمایندگی هستند و اصلاً به موضوع خدمت به مردم فکر نمی‌کنند.

کاندیدای ائتلاف ‌‌اصولگرایان استان قم با اشاره به اینکه افراد و انسان‌های سالم در کشور بسیار هستند، خاطرنشان کرد: برخی از کشورهای بسیار کوچک توانسته‌اند شفافیت مالی و اقتصادی مسئولان را درست کرده‌اند ولی متأسفانه هنوز ما که فریاد عدالت سر داده‌ایم نتوانسته‌ایم موضوع فساد مالی مسئولان را کنترل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *