ذوالنور پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس: مجلس دهم قدرتمند و توانمند نیست

ذوالنور پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس: مجلس دهم قدرتمند و توانمند نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنوری، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی ذوالنور در حاشیه ثبت‌نام انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات استان در فرمانداری قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی وظیفه قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قوانین را داشته ولی مجلس فعلی به نظرم در این زمینه‌ها قدرتمند و توانمند نیست.

وی با بیان اینکه مجلس فعلی به قوانینی پرداخته که نیازهای اصلی و اساسی مردم نیست، ابراز کرد: مردم امروز نیازمند معیشت، مسائل فرهنگی و مبارزه با فساد هستند که باید تمرکز مجلس بعدی روی این اقدامات باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های خود برای مجلس آینده تصریح کرد: حل مشکل معیشتی مردم، کمک به دستگاه قضایی و نظارتی برای برخورد با مفاسد و پاکسازی کشور و شفافیت در مجلس و کشور سه اولویت بنده برای مجلس آینده در صورت اعتماد مردم خواهد بود.

وی اولویت‌های قم را مورد توجه قرار داد و گفت: نخستین اولویت موضوع معیشت مردم استان بوده و در کنار آن به دنبال تقویت گردشگری مذهبی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام مانند عمار یاسر، شهیدان برقعی، اطراف حرم مطهر، مترو، فرودگاه و منوریل هستیم.

ذوالنور با تأکید بر نقش فرودگاه در رونق اقتصادی و تأثیرگذاری در توریست مذهبی ادامه داد: ۳۱۵ هکتار از شهر قم به‌ناحق به‌عنوان  بافت تاریخی در نظر گرفته‌شده که چهره مرکز شهر را ناپسند کرده و با چند ریشتر زلزله فاجعه‌ای در این مناطق شاهد خواهیم بود.

==========================================
» تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *