اخبارتاکید ذوالنوری بر وحدت کشورهای اسلامی برای حمایت از فلسطین

3 آذر 1398

تاکید ذوالنوری بر وحدت کشورهای اسلامی برای حمایت از فلسطین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنوری، مجتبی ذوالنوری در ابتدای این دیدار مسئله فلسطین را مسئله اصلی جهان اسلام دانست و گفت: استقامت و پایداری ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس، مقدمات سقوط این رژیم غاصب را فراهم کرده است.

وی خاطر نشان کرد: تجاوزات مقطعی و فجایع انسانی در نوار غزه، نشان از نگرانی عمیق رژیم صهیونیستی در موجودیت رو به زوال خود و تسریع در سقوط و نابودی کامل این دولت جعلی است.

ذوالنوری وحدت، استقامت و ایستادگی مردم فلسطین در مسیر آرمانهای آزادی‌خواهی را رمز پیروزی آنها بیان کرد و افزود: دیدگاه جمهوری اسلامی ایران در خصوص فلسطین همواره شفاف، بدون تغییر و در حمایت از  ملت مظلوم فلسطین  جدی و ثابت است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، وحدت میان کشورهای اسلامی را ضامن بهبود شرایط برای مردم مبارز فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: پراکندگی و تفرقه در کشورهای اسلامی، دلیل عدم نیل به پیروزی در کوتاه مدت برای مردم فلسطین خواهد بود و لازم است سران کشورهای اسلامی در موضوع فلسطین به وحدت کلمه برسند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، از  دلایل دشمنی استکبار جهانی و نظام سلطه با جمهوری اسلامی ایران را حمایت از محور مقاومت و مردم  فلسطین ذکر کرد و تاکید نمود: فلسطین حیثیت جهان اسلام است و جمهوری اسلامی ایران در حمایت خود از موضوع فلسطین ثابت قدم خواهد بود.

ذوالنوری، معامله قرن را توطئه برای بی هویت کردن مردم فلسطین ذکر کرد و راه مقابله با آن را ایستادگی و پایداری در راه آرمانهای فلسطین تا آزادی قدس شریف دانست .

در این دیدار احمد فواد از  رهبران گروه‌های فلسطینی حاضر در این دیدار  گفت: مواضع جمهوری اسلامی ایران همواره بر حمایت قاطعانه و تغییرناپذیر در موضوع فلسطین بوده است.

وی همچنین افزود:گروه‌های مبارز فلسطینی، اقدام خصمانه و اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران را نتیجه حمایت های همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین و محور  مقاومت می‌دانند.

وی تاکید کرد: به عنوان رهبران گروههای مبارز فلسطینی، همبستگی و همراهی خود را با جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنیم.

احمد فواد با قدردانی از صراحت گفتار حضرت آیت الله خامنه ای در حمایت همه جانبه از  آرمان فلسطین گفت: همواره قدردان حمایت‌های همیشگی مقام معظم رهبری، دولت و ملت ایران از مردم فلسطین هستیم./

پایان پیام

 

==========================================
» تاریخ انتشار : 3 آذر 1398

»» چاپ خبر

==========================================
» شبکه های مجازی

 

» اخبار مرتبط:

  • وحدت تاکتیک سیاسی نیست، یک اعتقاد و ایمان قلبی است/آمریکا دشمن همه دنیای اس ...
  • محور مقاومت رژیم صهیونیستی را منفعل کرده است
  • دیدار سخنگوی حرکت نجباء اسلامی عراق با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
  • افول رژیم صهیونیستی در آینده ای نزدیک
  • معامله قرن محکوم به شکست است
  •  

    آخرین اخبار

    تبلیغات تصویری