اخبارمحور مقاومت رژیم صهیونیستی را منفعل کرده است

25 شهریور 1398

محور مقاومت رژیم صهیونیستی را منفعل کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنوری، مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله ناموفق پهپادی اسرائیل در  لبنان و بازتاب دفاع حزب الله در مقابل اسرائیل گفت: سید حسن نصرالله کاملاً ابعاد این موضوع را تبیین کردند که اسرائیلی ها همیشه در آستانه انتخابات، جبهه مقاومت و لبنان را به خاک و خون می کشیدند.

وی افزود: آنها می خواهند قدرت نمایی کنند و به شهروندان و اشغالگران صهیونیست روحیه بدهند تا پای صندوق رای بیایند تا بتوانند آرا لازم را بدای ماندن در قدرت کسب کنند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: سید حسن نصرالله هشدار داد که حمله پهپادی رژیم صهیونیستی در لبنان در راستای همان سیاست‌های قبلی شان بوده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط مقاومت لبنان عوض شده است، گفت: خون هایی که در آستانه انتخابات منحوس و کثیف اشغالگران صهیونیست بر زمین ریخته می شود بدون پاسخ  نخواهد ماند؛ در حملات قبلی به محض اینکه آنها دو نفر را با حمله پهپادی به شهادت رساندند حزب الله و مقاومت نفربر زرهی آنها را زد که بیش از ۱۰ نفر تلفات دادند و فرماندهان عالیرتبه آنها از بین رفتند.

وی با تاکید بر قدرت محور مقاومت درمنطقه و نقش درخشان جمهوری اسلامی در خط مقاومت تاکید کرد: حزب‌الله چند برابر از آنها تلفات گرفت و این نشانه این است که خط مقاومت جا افتاده و بیش از پیش قوت گرفته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش محوری رهبری معظم انقلاب در منطقه و محور مقاومت، تصریح کرد: مقاومت وارد مرحله فعالیت جدی شده است و الحمدلله می‌تواند در معادلات قدرت تغییر ایجاد کرده و دشمن را منفعل کند و در ادامه همین خط هم تقویت می شود.

گفتنی است؛ سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت ایام محرم، تأکید کرد که مقاومت، حضرت آیت الله خامنه ای را فرمانده خیمه‌گاه خود می‌داند و جمهوری اسلامی ایران را در برابر فشار آمریکا و رژیم صهیونیستی تنها نمی‌گذارد./

پایان پیام

 

==========================================
» تاریخ انتشار : 25 شهریور 1398

»» چاپ خبر

 

» اخبار مرتبط:

 • فرهنگ عاشورایی جامعه را بابصیرت می‌کند
 • دیدار سخنگوی حرکت نجباء اسلامی عراق با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
 • عمر باقی‌مانده اسرائیل با حمله نظامی آمریکا به ایران به نیم ساعت هم نخواهد ...
 • افول رژیم صهیونیستی در آینده ای نزدیک
 • معامله قرن محکوم به شکست است
 •  

  آخرین اخبار

  تبلیغات تصویری

  پربازدیدترین اخبار

  پیوندها