اخبارکار فرهنگی در روزگار فعلی نمونه ای از جهاد است

29 تیر 1398

کار فرهنگی در روزگار فعلی نمونه ای از جهاد است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنوری، مجتبی ذوالنوری در اختتامیه دومین جشنواره سرود رضوی که در تالار مرکزی قم برگزار شد، عنوان کرد: حضرت معصومه (سلام الله علیها) کریمه اهل بیت و امام رضا (علیه السلام)، امام رئوف است و ما هرچه داریم از این خاندان است؛ باید در مشرف شدن به حرم حضرت معصومه (س(ادب حضور را رعایت کنیم.

وی افزود: نعمت‌های الهی و ارزش‌هایی که خداوند عطا فرموده است باید برای تقویت و ترویج فرهنگ اهل بیت و تعمیق عشق به اهل بیت استفاده شود؛ یک نغمه خوش و یک سرود که با مضامین الهی و دینی باشد، جان را صفا می‌دهد و انسان را در مسیر کمال قرار می‌دهد.


نماینده قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در دنیای امروز که دشمن ارزش‌های جمهوری اسلامی را هدف قرار داده است، تلاش در زمینه فرهنگ نمونه‌ای از جهاد است؛ جهاد مصادیق مختلفی دارد و در هر زمان به یک شکل بروز پیدا می‌کند و امروز نیز رساندن پیام انقلاب و دین از طریق نغمه و سرود یک جهاد محسوب می‌شود.

وی در خطاب به هنرمندان سرود اظهار کرد: حنجره‌های شما در خدمت ارزش‌های الهی و دینی قرار گرفته است؛ فناوری‌های پیشرفته با فرهنگ غربی مانند یک سیل بنیان کن است که معنویت و ارزش‌ها در برابر این سیل قرار دارد و مقاومت در برابر آن هنرمندی بسیاری می‌خواهد و باید در این راه ثابت قدم باشیم.


رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فرهنگ اهل بیت همواره رویش‌های بسیاری دارد و باید برای اینکه خودمان نجات پیدا کنیم، در مسیر اهل بیت قرار بگیریم.

==========================================
» تاریخ انتشار : 29 تیر 1398

»» چاپ خبر

 

» اخبار مرتبط:

  • دشمن در فضای مجازی کمر به قلع و قمع ارزش‌ها، اعتقادات و باورها بسته/مسئولان ...
  • نقش دلالان در بخش کشاورزی حذف شود
  • نماینده قم در مجلس: وضعیت زبان فارسی در کشور آشفته است
  • افول رژیم صهیونیستی در آینده ای نزدیک
  • آقای روحانی مشکلات کشور راه حل دارد
  •  

    آخرین اخبار

    تبلیغات تصویری