اخباراگر این تکلیف بر دوش من گذارده شد، برنامه های خود را تشریح می‌کنم

2 تیر 1398

اگر این تکلیف بر دوش من گذارده شد، برنامه های خود را تشریح می‌کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ذوالنوری، نماینده مردم قم در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه‌ملت، بعنوان کاندیدای ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار داشت: در جلسه داخلی هفته گذشته برای توافق پیرامون انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، 15 نفر حضور داشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه من اصلا برای انتخاب بعنوان رئیس کمیسیون حساب باز نکرده‌ام، بیان کرد: تکلیف دارم خودم را عرضه کنم و رای آورد و رای نیاوردن برای من فرقی ندارد.

وی افزود: معتقدم کمیسیون یک سری کارهایی را باید انجام دهد و در این زمینه باید خود را عرضه کنم. رای دادن، اختیار نمایندگان است.

ذوالنوری با بیان اینکه نمی‌توان خیلی پیش بینی کرد که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، زیرا ممکن است شرایط ده بار تغییر کند، ادامه داد: رایزنی‌ها گسترده است و همگی تلاش می‌کنند که در این بین فشار داخلی و بیرونی روی نماینده‌ها خیلی زیاد است. نماینده‌ای که گفته به من رای می‌دهد، تاکنون حداقل 70 نفر به وی زنگ زده اند تا از رای دادن به ذوالنوری خودداری کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعد از انتخابات تعیین رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اگر این تکلیف بر دوش من گذارده شد، برنامه های خود را تشریح می‌کنم. فلاحت پیشه، بروجردی، کواکبیان و سایر اعضای کمیسیون برای من محترم هستند.

وی افزود: 15 نفر در جلسه داخلی هفته قبل حضور داشتند که برخی سیار بودند و 3 نفر نیز به علت بیماری غایب بودند. دوستان بالغ، عاقل و مختار هستند و می‌توانند به هرکسی رای بدهند.

ذوالنوری در خصوص اینکه آیا در آن جلسه برای تعیین کاندیدای ریاست کمیسیون از سوی اصولگرایان رای گیری شد یا خیر؟، اظهار داشت: معتقدم همه اعضای کمیسیون نیت خیر دارند و دلسوز هستند و به هر رایی که داشته باشند احترام می‌گذاریم./

پایان پیام

==========================================
» تاریخ انتشار : 2 تیر 1398

»» چاپ خبر

 

» اخبار مرتبط:

  • دولت باید یک گزینه غیرسیاسی متخصص را برای وزارت آموزش و پرورش معرفی کند
  • نماینده قم در مجلس: وضعیت زبان فارسی در کشور آشفته است
  • اجماع برای انتخاب ذوالنوری به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی
  • تمام برنامه های آمریکا در منطقه منجر به شکست شده است
  • مردم کاری با اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارند/گاهی باید به دولت سیلی زد و گاهی نی ...
  •  

    آخرین اخبار

    تبلیغات تصویری